مدیر عامل آکادمی اکسل شریفیان

امیر شریفیان  مدیر عامل و مؤسس آکادمی اکسل شریفیان، دانشجوی دکترای مدیریت تکنولوژی در دانشگاه تهران ، مشاور کسب و کار و مدیریت تکنولوژی، متخصص ارشد مایکروسافت اکسل، دارای گواهینامه Microsoft Office Specialist – Master و دولوپر در Bsuperialsystem در ونکور کانادا

ایمیل:

sharifian8124@gmail.com

manager@sharifianacademy.ir

امیر شریفیان دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (گرایش آینده پژوهی) از دانشگاه اصفهان  و دانشجوی دکترای مدیریت تکنولوژی در دانشگاه تهران است. امیر از سال 90 به طور جدی در زمینه طراحی و توسعه برنامه‌های مبتنی بر اکسل و همچنین برنامه‌های اختصاصی تحت وب با استفاده از PHP در کسب و کارهای مختلف پرداخته است. امیر علاوه بر این به عنوان مشاور مدیریت در SME های مختلفی در داخل و خارج از کشور فعالیت میکند.

در می 2018 معتبرترین گواهینامه اکسل را از کمپانی مایکروسافت دریافت کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از معدود افرادی در کشور شناخته می‌شود که  دارای گواهینامه متخصص ارشد آفیس (Microsoft Office Specialist – Master) هستند. امیر همچنین رتبه یک دکتری مدیریت کشور را (در گرایش‌های کارآفرینی، مدیریت تکنولوژی و آینده پژوهی) در سال 1398 کسب کرده است.

لازم به ذکر است تمام عواید مالی آکادمی شریفیان پس از کسر هزینه ها به سازمان‌های خیریه تعلق خواهد گرفت.

تلگرام:

https://t.me/Excelsharifian